29 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji, zarówno przedszkolakom, jak i uczniom klas 1-8 zapewniono wiele atrakcji.

Od samego rana, na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, mobilny plac zabaw, jeździki, strefa z kolorową kredą, plecenie warkoczyków, robienie tatuaży czy malowanie twarzy. Dla nieco starszych uczniów, doznań dostarczało poranne kino z popcornem na kocach i poduszkach, dyskoteka oraz karaoke.

Na wszystkich tego dnia czekały lody gałkowe zapewnione przez sklep „Groszek”, a także kiełbaski z ogniska i napoje, zapewnione przez Radę Rodziców. Ponadto, młodsi i starsi mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z rekwizytami w fotobudce, dzięki Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Bzianka nad Wisłokiem.

Zwieńczeniem całej imprezy było rozstrzygnięcie dwóch konkursów zorganizowanych przez  Bibliotekę Szkolną i Samorząd Uczniowski. Wygranym pierwszego konkursu okazał się być Maksymilian Szymański z kl. 8, który wymyślił imię „Zośka” dla szkolnej Sówki, natomiast nagrodę z drugiego konkursu otrzymała Amelia Kuźniar z kl. 6, nadająca imię „Bezik” dla Boćka. Nagrody uroczyście wręczyła Pani Dyrektor.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Bzianka nad Wisłokiem, Radzie Rodziców oraz sklepowi „Groszek” za hojność i ufundowanie rozrywek oraz poczęstunku dla dzieci.

Magdalena Kwiatkowska

Więcej zdjęć w Galerii.

Głosowanie na imię dla Sowy - bibliotecznej maskotki.

Więcej zdjęć w Galerii.