„Dziś Święto Mamy i Taty – piękny czas,
Niech zabrzmi radość pośród nas.
Niech nucą ptaszki pośród drzew,
Dla Was Mamo i Tato jest ten śpiew.
Dla Was jest miłości czar
I słodki uczuć szczęścia dar.
Dla Was róży kwitnie kwiat,
Żyjcie Mamo i Tato nam 100 lat!”

W dniu 12.06.2024r. przedszkolaki obchodziły Dzień Mamy i Taty. Dzieci tego wyjątkowego dnia przygotowały specjalny program artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i emocji. To wyjątkowe święto w szczególny sposób przeżywały zarówno dzieci jak i rodzice. Przedszkolaki recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób swoje przywiązanie, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. W trakcie uroczystości na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, duma, a także wzruszenie. Nie zabrakło również gromkich braw, którymi rodzice nagrodzili dzieci. Przedszkolaki podarowały rodzicom przygotowane przez nich piękne upominki oraz kwiaty.

Po zakończeniu programu artystycznego rodzice zostali zaproszeni do wzięcia udziału w czterech konkurencjach zręcznościowych takich jak: wbijanie gwoździa do drewnianego klocka, obieranie ziemniaka, jabłka oraz ubijanie piany z białek. Mamusie jak i tatusiowie świetnie poradzili sobie z zadaniami, a zwycięzcy zostali nagrodzeni dużymi brawami.

Na zakończenie spotkania zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek i wspólne rozmowy. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie, ciepłą i rodzinną atmosferę oraz za wspólnie spędzony czas.

Ewelina Rij, Maria Ekiert

 Więcej zdjęć w Galerii.