Akcje

 

 

 

 

 

Zobacz również

Strona główna

Przekaż 1% podatku za rok 2020 dla Szkoły Podstawowej w Bziance

 

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele

Szkoły Podstawowej w Bziance

W imieniu społeczności szkolnej zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej szkoły. Dzięki współpracy z Fundacją Studencką „Młodzi Młodym” oraz Państwa życzliwości, ludzi dobrej woli, którym los wiejskich szkół nie jest obojętny, możliwe jest pozyskanie środków finansowych na poprawę funkcjonowania naszej małej placówki oświatowej. Zebrane pieniądze zamierzamy przeznaczyć na potrzeby uczniów i statutowe szkoły.

Wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać nr KRS Fundacji: 0000270261, a Urząd Skarbowy sam przekaże te pieniądze.

W informacjach „Cel szczegółowy 1%” należy wpisać: SP BZIANKA 761.

 

 

Ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie daje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Prawo przekazania 1 % to sposób na samodzielne decydowanie przez Państwa o przeznaczeniu chociaż części swojego podatku. Nie wiąże się to z żadnym wydatkiem, a zyskują organizacje, które otrzymują 1 % podatku.

Liczy się każda złotówka! Jeden procent - to niewiele. Jednak pomnożony przez wielu podatników daje dość poważne kwoty wspomagające pracę naszej szkoły.

 

Koronawirus

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: