24 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie uczniów klasy VIII. Na spotkanie przybyli uczniowie klasy VIII i VII wraz z wychowawcami, pani dyrektor oraz zaproszeni na tę uroczystość rodzice absolwentów.

Pożegnanie to czas podsumowań, wspomnień i refleksji. Taki też charakter miał program przygotowany przez uczennice klasy VIII. W krótkich filmikach wspominały pierwsze spotkanie ze szkołą, pamiętne wydarzenia szkolne czy lekcje i nauczycieli. Nie zabrakło słów wdzięczności skierowanych do pedagogów i dyrekcji szkoły, a także do rodziców, którzy zawsze służą dobrą radą, wsparciem i na których zawsze można liczyć. Ważnym momentem uroczystości było ślubowanie absolwentów, które odbyło się po raz pierwszy w naszej szkole. Po poważnej części młodsi koledzy z klasy VII przygotowali program, w którym pożegnali na wesoło swoje koleżanki.

Tradycją naszej szkoły jest wręczenie rodzicom najlepszych absolwentów listów gratulacyjnych. Tegoroczny list gratulacyjny otrzymali Państwo Kijowscy za osiągnięcia córki Magdaleny. W dalszej części uroczystości wręczono nagrody, dyplomy i upominki.

Skończył się pewien etap w życiu naszych absolwentów. Czas rozwinąć skrzydła jak mówi motto tego spotkania i wyruszyć po nowe wyzwania, które czekają od kolejnego roku szkolnego. Życzymy Wam nowych przyjaciół, wspaniałych nauczycieli i równie wysokich wyników jak do tej pory.

Małgorzata Zięba

Więcej zdjęć w Galerii.