Akcje

 

 

 

 

 

Zobacz również

Strona główna

Dzień Papieski

We wtorek 19 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Słowa te wypowiedział Jan Paweł II podczas Mszy Świętej inaugurującej jego pontyfikat 22 października 1978r. Nie lękajcie się! Papież skierował te słowa do świata, który był wówczas dramatycznie podzielony na dwa bloki polityczno-militarne. To przesłanie przeznaczone było również dla Kościoła, a także dla każdego z nas. Od inauguracji pontyfikatu św. Jana Pawła II minęły już czterdzieści trzy lata. Zmieniły się źródła lęków i obaw przeżywanych przez ludzi. Jednak niezmienną odpowiedzią na nie jest Dobra Nowina o Chrystusie, który nadaje sens ludzkiemu życiu i przynosi pokój serca.

Z okazji Dnia Papieskiego uczniowie naszej szkoły obejrzeli film przybliżający życie i nauczanie św. Jana Pawła II, a następnie każdy miał okazję pooglądać rzeczy należące do św. Jana Pawła II, oraz przedmioty z Nim związane.

ks. Michał Szubra

Więcej zdjęć w Galerii.

Koronawirus

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: