Akcje

 

 

 

 

 

Zobacz również

Strona główna

III Ogólnopolska Zbiórka Używanych Okularów – Okulary dla Afryki

„Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”.
Jan Paweł II

„Okulary dla Afryki” to kolejna akcja charytatywna, która w naszej szkole zakończyła się sukcesem. W miesiącu wrześniu cała społeczność szkolna mocno zaangażowała się w zbiórkę okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych dla dzieci i dorosłych z Afryki. Udało się zebrać dość sporą liczbę par okularów w bardzo dobrym stanie. Wolontariusze Szkolnej Rady Wolontariatu zapakowali każde okulary z osobna w jednorazowe woreczki. W poniedziałek, 30 września zostały wysłane na adres Fundacji Okuliści dla Afryki, skąd następnie za pośrednictwem misjonarzy trafią do potrzebujących mieszkańców Afryki.

Bardzo cieszy nas fakt, że w codziennym pędzie potrafimy się zatrzymać i pomyśleć o drugim człowieku. Dzięki nam wszystkim, czyjeś życie w dalekiej Afryce nabierze barw, kształtów i rozpromienieje.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w akcji !!!

opracowała: P. Czenczek

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: