Strona główna Dodatkowe dni wolne

Ferie w szkole

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od zajęć obowiązkowych, który powinno się przeznaczyć na czynny  wypoczynek i rozrywkę. Dlatego każdego roku organizujemy zajęcia sportowo – rekreacyjne, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz uczniów.

Zajęcia najczęściej odbywały się na terenie szkoły, a także poza nią, w pierwszym tygodniu ferii. Uczniowie  mogli wziąć udział między innymi: w turnieju gier planszowych i szachów, w grach i zabawach z wykorzystaniem tablicy i dywanu interaktywnego, w zajęciach plastycznych, ruchowych jak również w turnieju tenisa stołowego o Puchar Dyrektora i innych formach wypoczynku.

Turniej szachowy był rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych. Oto zwycięzcy poszczególnych grup.

W grupie młodszej:

  • I miejsce zdobyła Julia Przybyła
  • II miejsce – Julia Ekiert
  • III miejsce – Aleksandra Kuźnar

W grupie starszej:

  • I miejsce zdobył Jakub Kwolek
  • II miejsce – Hubert Kaczor
  • III miejsce  - Sandra Kwolek

Natomiast w turnieju tenisowym młodszej grupy puchar Dyrektora zdobyła Oliwia Czapor z II klasy.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Oprócz zajęć na sali gimnastycznej nauczyciele zorganizowali wyjazd na lodowisko do Sanoka, basen do Leska, aby rozwijać  sprawność fizyczną uczniów, doskonalić pływanie czy jazdę na łyżwach.  W drodze powrotnej odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt „Wesoły Kundelek”, z którym jesteśmy zaprzyjaźnieni, gdyż co roku zbieramy dla niego karmę i inne potrzebne rzeczy.

Cały tydzień ferii minął bardzo szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Najwięcej radości sprawiło nam to, że wspólnie i pożytecznie  spędziliśmy wolny czas,  a  nasi wychowankowie rozwijali swoje  umiejętności, które, niewątpliwie, przyczynią się do wzrostu aktywności ruchowej uczniów naszej szkoły.

opracowała: M. Wojtuń

Turniej gier planszowych i szachów


Więcej zdjęć w Galerii.

 

Wyjazd na lodowisko, basen i do schroniska dla zwierząt


Więcej zdjęć w Galerii.

 

Dyskoteka


Więcej zdjęć w Galerii.

 

Gry i zabawy z wykorzystaniem tablicy i dywanu interaktywnego


Więcej zdjęć w Galerii.

 

Turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora


Więcej zdjęć w Galerii.

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: