Strona główna Internetowy Teatr TVP dla szkół Internetowy Teatr TVP Internetowy Teatr - "Mikrokosmos"

Internetowy Teatr - "Mikrokosmos"

W nowym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do projektu: "Teatr dla szkół".  To inicjatywa Telewizji Polskiej, której ideą jest stworzenie jak najszerszego dostępu do wydarzeń kulturalnych. Skierowana jest do szkół oddalonych od placówek teatralnych.

Skorzystaliśmy z tego pomysłu i dnia 7 października w ramach Internetowego Teatru TVP dla szkół uczniowie kl. IV-VI  obejrzeli  sztukę "Mikrokosmos" według scenariusza i reżyserii Konrada Dworakowskiego. Była to pantomima, z którą nasi uczniowie mieli po raz pierwszy kontakt.

Mamy nadzieję, że poprzez udział w tym programie uda się zaszczepić wśród młodych odbiorców zamiłowanie do sztuki , a obejrzane spektakle dostarczą wielu wrażeń.

opracowała: E. Jakieła

Więcej zdjęć w Galerii.

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: