Strona główna Internetowy Teatr TVP dla szkół Internetowy Teatr TVP Internetowy Teatr - "Calineczka"

Internetowy Teatr - "Calineczka"

Dzień 22 października był dla najmłodszych uczniów SP w Bziance szczególnym dniem.

W ramach Internetowego Teatru TVP dla szkół uczniowie przedszkola oraz klas I - III mieli niepowtarzalną okazję przenieść się do świata Baśni i Bajek za sprawą musicalu familijnego ,,Calineczka", który opierał się na motywach ponadczasowej  i jakże nadal aktualnej baśni Hansa Christiana Andersena, według libretta Andrzeja Ozgi i Marka Bartkowicza i reżyserii Andrzeja Ozgi.

Była to, pełna humoru fantazja teatralna o dorastaniu, wkraczaniu w świat dorosłych, poszukiwaniu przyjaźni i sztuce odnalezienia się we współczesnym świecie na przykładzie maleńkiej dziewczynki, która przyszła na świat w pąku kwiatu.

Dzięki spektaklowi młodzi widzowie mieli szansę przeżycia wielu wrażeń w przyjaznej, bajkowej scenerii ukazującej pełnię uniwersalnych postaw ludzkich, a także życiowych prawd.

opracowała: E. Jakieła

Więcej zdjęć w Galerii.

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: