Strona główna Internetowy Teatr TVP dla szkół Aktualności Nagrody "Młode Orły" rozdane!

Nagrody "Młode Orły" rozdane!

Tradycją lat ubiegłych, także i w tym roku na terenie gminy Rymanów, nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie.  W związku z tym dnia 12 lipca 2019 roku w Auli im. Marka Góry w Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie, z rąk Pana Burmistrza Wojciecha Farbańca, najlepsi uczniowie szkół z naszej gminy otrzymali nagrody „Młode Orły”. Zgodnie z zapisem w regulaminie przyznawania tych nagród, jednym z najważniejszych zadań edukacyjnych jest wspieranie rozwoju, zdolności i talentów młodzieży, poprzez ustanowienie Nagród „Młode Orły”. Uhonorowanym uczniem  ze Szkoły Podstawowej w Bziance został:

  • w kategorii Prymus - Sławomir Gębuś - uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej w Bziance, osiągnął wysokie wyniki w nauce, uzyskując średnią ocen 5,0 i wzorowe zachowanie. Godnie reprezentował naszą szkołę biorąc udział w różnych konkursach.

Nagrodzonemu uczniowi gratulujemy wiedzy i osiągniętych wyników w nauce.

opracowała: E. Jakieła

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: