Strona główna Internetowy Teatr TVP dla szkół Aktualności „Jestem Aniołem, a jaką Ty masz Super Moc?”

„Jestem Aniołem, a jaką Ty masz Super Moc?”

Nasza szkoła włączyła się w realizację projektu „Jestem Aniołem, a jaką Ty masz Super Moc?”, którego realizatorem jest Fundacja „Gdy Liczy się Czas”. Projekt polegał na zachęcie uczniów szkół do napisania listu dla dzieci na oddziałach onkologii. Należało napisać opracowanie mając cztery tematy do wyboru: „Smaczne i zdrowe, czy to jest możliwe?” „Sport drogą do zdrowia”, „Zdrowy tryb życia, co to jest i dlaczego jest zdrowy?”„Czy zdrowie jest takie ważne?”. Celem projektu była nauka odpowiedzialności i aktywności społecznej wśród dzieci i młodzieży w wieku 13 – 18 lat oraz zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pragniemy serdecznie podziękować naszym wolontariuszom z klasy VIII: Sławomirowi Gębusiowi i Wiktorowi Tabiszowi za zaangażowanie w projekt. Uczniowie otrzymali w zamian dyplomy z podziękowaniami, zaś szkoła certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

opracowała: P. Czenczek

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: