Uwaga konkurs!

Zabawa konkursowa polega na samodzielnym wymyśleniu imienia dla Naszej Sowy. Konkurs adresowany jest do uczniów klas 1 - 8 SP.

Nazwij naszą maskotkę i wygraj atrakcyjną nagrodę.Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na imię dla Sowy, bibliotecznej maskotki. Nasza Sowa, czyli mądra głowa o wyjątkowych zdolnościach i umiejętnościach zaprasza Was do świata, w którym nauka to przygoda, a zdobywanie wiedzy jest podróżą. Zaproponowane Imię Sowy powinno odnosić się do bohatera literackiego, postaci książkowej, mające cechy godne naśladowania i postępowania na co dzień.

Sowa jako maskotka ma ważną rolę w Bibliotece – zabawia odwiedzających, pozuje do zdjęć, wita uczestników wydarzeń. Jest po to by wywołać radość i uśmiech na twarzach Gości oraz dzięki imieniu uczyć właściwych postaw społecznych. Jest miękka i kolorowa. Jednak naszej bohaterce brakuje tylko jednej rzeczy - imienia! Czas najwyższy to zmienić!!! Dlatego organizatorzy zapraszają do jego wymyślenia.

Propozycję z imieniem Sowy należy przynieść do Biblioteki. Należy na karteczce napisać imię Sowy, natomiast z drugiej strony napisać imię i nazwisko oraz klasę głosującego. Uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną propozycję. Konkurs potrwa od 7 do 21 maja 2024 r.

Komisja konkursowa rozpatrzy zgłoszone propozycje i wyłoni zwycięzcę. Zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę. Po 21 maja na internetowej stronie szkoły zostaną przedstawione wyniki konkursu.

Anna Michnowicz