Strona główna Sprawdzian

Warning: getimagesize() [function.getimagesize]: SSL: connection timeout in /home/zxc890lk/domains/spbzianka.idl.pl/public_html/plugins/content/phocagallery.php on line 1166

Warning: getimagesize() [function.getimagesize]: Failed to enable crypto in /home/zxc890lk/domains/spbzianka.idl.pl/public_html/plugins/content/phocagallery.php on line 1166

Warning: getimagesize(https://lh3.googleusercontent.com/-6oSDZTV34Mk/WoSvvF6eQaI/AAAAAAAAUYA/Bt1W5SNLXq8ESHAqTSaaL1hTi-MAz1FVACHMYBhgL/s104-c/DSCN3274.JPG) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/zxc890lk/domains/spbzianka.idl.pl/public_html/plugins/content/phocagallery.php on line 1166

Zabawa Karnawałowa

W dniu 13.02.2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Pięknie udekorowana sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się
w prawdziwą salę balową. Najpierw bawili się uczniowie klas I - II oraz oddział przedszkolny, a popołudniu klasy III - VII.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie. Pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Najmłodsi uczniowie bawili się z animatorami, którzy wymyślali różnego rodzaju zabawy podczas całego balu. Nie zabrakło takich zabaw jak: pociąg, przeciąganie liny, gry zręcznościowe, tańce czy zabawy z chustą animacyjną. Atrakcją specjalną były bańki mydlane i malowanie twarzy. Punktem kulminacyjnym było spotkanie  z bałwankiem Olafem ze znanej bajki „Kraina lodu”. W trakcie zabawy dzieci miały zorganizowany poczęstunek dla zregenerowania sił.

W godzinach popołudniowych odbył się również bal dla starszych uczniów szkoły. Miał on głównie charakter dyskoteki szkolnej, ale pomysłów do zabaw zręcznościowych nie zabrakło. Tutaj też nie zabrakło pysznego poczęstunku i chłodnych napoi.

Na zakończenie balu została otworzona skrzynka walentynkowa. Wszyscy uczniowie otrzymali kartki walentynkowe od swoich kolegów i koleżanek. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy rodzicom, opiekunom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości.

opracowała: M. Ekiert

Więcej zdjęć w Galerii.

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: