Strona główna Wywiadówki

Zebranie z rodzicami

Pragniemy poinformować Państwa, że w dniu 9 maja 2019r. (czwartek) o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Wywiadówka rozpocznie się zebraniem ogólnym z dyrektorem szkoły, następnie odbędą się spotkania z wychowawcami klas, gdzie zostaną podane informacje dotyczące ocen z przedmiotów i zachowania uczniów. Będzie istniała również możliwość konsultacji z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy!

 

Zebranie z rodzicami

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 listopada 2018 r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka).

Porządek spotkania:

  1. Prelekcja profilaktyczna dla rodziców przeprowadzona przez przedstawiciela Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie na temat niebezpieczeństwa zatrucia tlenkiem węgla zwanego czadem.
  2. Zebranie ogólne z dyrektorem szkoły.
  3. Konsultacje z wychowawcami i nauczycielami poszczególnych przedmiotów na temat zachowania i postępów uczniów w nauce.

Zapraszamy!

 

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.09.2018 roku o godz. 17.30 odbędzie się pierwsze zebranie dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Bziance.

Harmonogram spotkania:

  1. Spotkanie z przedstawicielem służby więziennej.
  2. Zebranie ogólne z dyrektorem szkoły.
  3. Spotkania z wychowawcami w klasach (informacje o klasie, sprawy wychowawcze, wybór klasowej rady rodziców na nowy rok szkolny).

Dyrektor szkoły

 

Spotkanie z rodzicami

Pragniemy poinformować Państwa, że w dniu 20 kwietnia 2018 r. (piątek) o godz. 17.30 odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie wywiadowcze z rodzicami.

Porządek spotkania:

  1. Pogadanka profilaktyczna dla rodziców przeprowadzona przez przedstawiciela Akademii Pozytywnej Profilaktyki z Krakowa.
  2. Zebranie ogólne z dyrektorem szkoły.
  3. Konsultacje z wychowawcami i nauczycielami poszczególnych przedmiotów na temat zachowania i postępów uczniów w nauce.

Zapraszamy!

 

Informacja

Pragniemy poinformować Państwa, że w dniu 26 stycznia 2018r. o godz.16.30 odbędzie się zebranie wywiadowcze z rodzicami.

1. Zebranie ogólne z dyrektorem szkoły, w tym krótkie wystąpienie pielęgniarki na temat szczepień HPV.

2. Zebranie z wychowawcami - informacja o wynikach klasyfikacji śródrocznej, sprawy wychowawcze i bieżące.

Liczymy na Państwa przybycie.

 

Informacja o spotkaniu z rodzicami

Informujemy, że w dniu 28.11.2017 r. (wtorek) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Bziance. Zapraszamy Rodziców bezpośrednio na spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas, nie będzie spotkania ogólnego z Dyrektorem Szkoły.

Po zebraniu z wychowawcami zapraszamy Rodziców na konsultacje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Liczymy na Państwa przybycie!

 

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: