Strona główna Wywiadówki Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Przedszkolaka. Świętowały bawiąc się wspólnie, tańcząc i śpiewając. Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Tego dnia wszystkie przedszkolaki  spotkały się w sali gimnastycznej specjalnie przygotowanej do uroczystości i rozpoczęły świętowanie o godzinie 10.00 od odśpiewania piosenki „Życie przedszkolaka”. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy muzyce. Radość, śmiech i głośny śpiew uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie wesołej zabawy dzieci otrzymały odznaki SUPER PRZEDSZKOLAKA i kolorowe baloniki.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech od ucha do ucha gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta oraz spełnienia wszystkich marzeń i wielu wspaniałych przygód.

Ewelina Rij

Więcej zdjęć w Galerii.

Koronawirus

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: