25 czerwca 2021 roku zakończył się nietypowy rok szkolny, w którym musieliśmy stawić czoła wielu wyzwaniom. Był to czas wytężonej pracy uczniów oraz nauczycieli i rodziców, którzy każdego dnia motywowali dzieci do nauki. Przez większość roku szkolnego pracowaliśmy w sposób zdalny. Czy to oznacza, że mijający rok był gorszy od poprzednich? Absolutnie nie. Nasi uczniowie udowodnili, że są w stanie znakomicie poradzić sobie w niełatwych warunkach. Włożyli wiele wysiłku, by osiągnąć sukcesy w nauce. Ich pracowitość, systematyczność i zaangażowanie zostały docenione przez Panią Dyrektor i grono pedagogiczne.

Tegoroczne zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych przybrało nieco inną formę. O godzinie 8.00 społeczność naszej szkoły wzięła udział w mszy świętej w kościele parafialnym w Trześniowie. Następnie uczniowie udali się do budynku szkolnego, gdzie w sali gimnastycznej, w obecności Pani Dyrektor i swoich wychowawców otrzymali świadectwa, dyplomy i nagrody książkowe. Odbyło się to według zaplanowanego harmonogramu: najpierw dzieci z oddziału przedszkolnego, następnie uczniowie klas I-III, po nich uczniowie klas IV-VI, a na końcu młodzież z klas VII i VIII. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę. Pogratulowała znakomitych osiągnięć w nauce oraz życzyła wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Nagrody książkowe w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:
Kl. I – Szymon Knurek, Milena Krynicka, Antonina Oberc
Kl. II – Aleksandra Polańska, Liwia Michalak
Kl. III – Lena Kaczor, Amelia Kuźniar, Szymon Potocki, Kacper Zubik
Kl. IV– Lena Knurek, Aleksandra Kuźnar, Milena Tabisz, Julia Domin, Nikola Krużel
Kl. V – Oliwia Czapor, Maksymilian Szymański
Kl. VI – Milena Kaczor, Julia Ekiert, Dorota Gębuś
Kl. VII – Dawid Krępulec
Kl. VIII – Magdalena Kijowska, Victoria Renkielska

Świadectwa z wyróżnieniem w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:
Kl. IV – Lena Knurek, Aleksandra Kuźnar, Milena Tabisz, Julia Domin, Nikola Krużel
Kl. V – Oliwia Czapor, Maksymilian Szymański
Kl. VI – Julia Ekiert, Dorota Gębuś, Milena Kaczor
Kl. VII – Dawid Krępulec
Kl. VIII – Magdalena Kijowska, Victoria Renkielska

Nagrody za wysokie wyniki w czytelnictwie w roku szkolnym 2020/2021 otrzymały:
Aleksandra Polańska (kl. II) oraz Nikola Krużel (kl. IV)

Nagrody za 100% frekwencję otrzymali:
Szymon Knurek (kl. I) oraz Dorota Gębuś (kl. VI).

Nagrodę dla wolontariusza roku otrzymała:
Magdalena Kijowska – uczennica klasy VIII.

Wręczono również Listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców uczniów kończących etapy edukacyjne. W klasie III zostali uhonorowani rodzice Szymona Potockiego, a w klasie VIII – Magdaleny Kijowskiej.

Na słowa uznania zasługuje także Rada Rodziców, której Dyrektor szkoły wraz z gronem pedagogicznym pragną złożyć serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę, bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w funkcjonowanie naszej szkoły.

Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz nabrania sił do dalszej nauki i pracy w nowym roku szkolnym. Wakacje czas zacząć! Do zobaczenia we wrześniu.

Anna Pelczarska

Więcej zdjęć w Galerii.