Akcje

 

 

 

 

 

Zobacz również

Strona główna

Przekaż 1% podatku za 2018 r. dla SP BZIANKA

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły Podstawowej w Bziance


Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Bziance informuje, że szkoła kontynuuje współpracę z Fundacją Studencką "Młodzi-Młodym". W związku z tym wszyscy podatnicy mogą odprowadzać 1% podatku od swoich rocznych rozliczeń podatkowych dla Szkoły Podstawowej w Bziance.

 

Pieniądze uzyskane w ten sposób będą przeznaczone na potrzeby Naszej Szkoły. Tylko od Państwa zależy wysokość zgromadzonych środków na naszym koncie. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów z tego tytułu.

Ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie wprowadziła możliwość przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Dzięki temu sami decydujemy o przeznaczeniu tej kwoty płaconej fiskusowi. Możemy rozliczyć ją na rzecz budżetu państwa lub też możemy aktywnie włączyć się do akcji, która pomoże poprawić jakość kształcenia dzieci i młodzieży. Uzyskane w ten sposób środki nie obciążają osobistego budżetu, ponieważ pieniądze w rzeczywistości pochodzą ze skarbu państwa.

Dla naszej szkoły

Szukaj

Nasza szkoła

Bip

Zegar

Ulti Clocks content

Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Zegar szkolny

Koniec roku szkolnego za: